Tatil gemisinde aldatma rezaleti: Sevgilisini kamerada başka bir kadınla yakaladı

ABD’de yaşayan Kayla Gardner’ın arkadaşları ve sevgilisiyle birlikte lüks bir cruise gemisinde çıktığı tatil kalp kırıklığı ve şok ile sona erdi…

Facebook ve Instagram’ın rakibi olarak bilinen sosyal medya platformu TikTok’ta paylaşılan videolarda genç kadın arkadaşıyla gemideki kamarasında oturup televizyona bakarken hiç beklemediği bir görüntüyle karşılaştı.

Geminin ana güvertesinde yaşananları anlık olarak aktaran “Canlı Yayın” kamerasından yansıyan görüntüleri izleyen Gardner ve arkadaşları, genç kadının erkek arkadaşını başka bir kadınla flörtleşirken gördü. Güvertede yaşananları aktaran kamera görüntülerini görünce ne olduğunu anlamayan Gardner önce, “Bu erkek arkadaşıma çok benzeyen biri” diyerek durumu inkar etti.

Kamaradan yemek alma bahanesiyle çıkan erkek arkadaşını başka bir kadınla sarmaş dolaş gören kadın daha sonra kameranın yakın çekim yapmasıyla öfkelendi. Canlı yayında çekildiğini fark etmeyen adam kadının boynuna kolunu doladıktan sonra cep telefonu numarasını da aldı.

ÇİFTİN AKIBETİ BELLİ DEĞİL

TikTok’ta paylaşılan görüntülerde Gardner, “Olamaz, olmaz, bu gerçek olamaz” diye ekranı izlerken bağırıyor. Paylaşımda Gardner şaşkına dönmüş bir şekilde olan biteni izlerken görülüyor. Fakat Gardner ve erkek arkadaşının durumu ve daha sonra neler yaşandığına dair yeni bir video gelmemesi de endişe yarattı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Seni aldatan adama ne oldu?”, “Senin yerinde olsam adamı gemiden atardım” yorumları yaparak durumun akıbetini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir