Türklerin Bolca Aldığı Bu 5 Altcoin Fiyatını Katlayabilir!

Kripto analisti Filip L’ye göre, 1INCH fiyatının, bu kırılma için fiyat hareketine müdahale etmesi için dış güçlere ihtiyacı var. Analist ayrıca, SHIB için %30’luk bir koparma trade’i hedefliyor. Filip, bir altcoin projesinin ise Usain Bolt rallisi düzenleyeceğini ileri sürüyor. Analist Aaryamann Shrivastava, Chainlink fiyatının 10 dolara yükselebileceğini söylüyor. Son olarak analist Annah Mugoir, STEPN’den boğa hamlesi bekliyor.

Bu altcoin, patlayıcı bir kırılmaya hazırlanıyor

1INCH fiyatı, çok değişken bir hareketin tepede 1 dolar ile flört ettiğini gördüğü geçen yıl Mayıs ayındaki en yüksek seviyesinden hala kabaca %50 aşağıda. Şubat ayında 200 günlük Basit Hareketli Ortalamanın (SMA) kırılmasına verilen tepkiye bakıldığında, boğaların karları nakde çevirmek için çok hızlı olduğu ve yatırımcı bakış açısından dahil olmadığı görülüyor. Bu tekdüzelikten kurtulmak için, bir dış gücün devreye girmesi ve 1INCH ve altcoin’lerdeki rakipleri etrafında çok yönlü bir pozitif hava yaratması gerekiyor.

Bu olumlu hava, Çarşamba günü başlayan ASEAN Oyun Zirvesi’nden gelebilir. Ayrıca, birkaç geliştirici, oyun uygulamasının çekirdeği olarak web3 ve Blockchain ağlarını kullanan yepyeni bir oyun sektörünü ortaya çıkarmaya hazır olduğundan, dikkatleri altcoin’lere çekebilir. Tesadüfen, altcoin’lere olan talep artmalı ve yakında daha geniş bir yatırımcı girişi görebilir. Bu, 0,70 dolara doğru bir yükseliş anlamına gelebilir. Mayıs ayında, Londra Blockchain Konferansı, trend kanalından bir kopuş hamlesini tetikleyen ve 1INCH’i 1 dolara geri getiren pastanın üzerindeki kiraz olabilir.

1INCH 4 saatlik grafik

1INCH için daha büyük risk, birkaç altcoin’in önceden yatırımcı girişi görmesi ve temsillerinin yatırımcılar tarafından toplandığını görmüş olması. Buna ek olarak, herhangi bir deneyimli yatırımcı veya trader, ekranında bu azalan trend kanalına da sahip olacak. Bu, 1INCH’in yatırımcıların gözünden düşmesinin ve kesinti veya kısa listeye giremeyip diğer altcoin’lerin ilerlemesini görmemesinin bir nedeni olabilir. Ayrıca, 1INCH bu trend kanalının azalan engelleri arasında kalmaya devam ediyor.

Altcoin fiyatı 0,00001200 dolara geri dönecek

Shiba Inu (SHIB), fiyat hareketiyle yükseliş müdahalesi alıyor. Avrupa oturumu boyunca, 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) bu Çarşamba günü destek sağladı ve fiyat hareketini 0,000001000 doların üzerinde tuttu. Boğalar, bir kırılma için kumdaki çizgi olacak olan kırmızı alçalan trend çizgisine dokunuyor.

SHIB boğaları, 55 günlük SMA’ya kadar herhangi bir sağlam direnç seviyesi taşımadığından, bu kırılma kendi lehlerine. Bu, 0.00001200 doların biraz üzerinde ve boğaların bu psikolojik sayıyı geri alabileceği anlamına geliyor. Altcoin’lere odaklanan önemli Gaming Expo’dan daha fazla rüzgar gelirse, SHIB tahmininde Cuma gününe kadar 0,00001300 dolar ile daha fazla giriş görebilir.

SHIB 4 saatlik grafik

Aşağı yönlü daha büyük risk yeşil yükselen trend çizgisinden geliyor. 0,00001000 dolar seviyesinin altındaki alan çok dalgalı olsa da, aylık S1 ve Mart ayının en düşük seviyesi için 0,00000966 dolardaki kırmızı çizgi ile, ihlal edildiğinde bir katalizör hareketini tetikleyebilir. Sonuç, 0,00000738 dolara hızlı bir dalış hareketi olabilir.

Bu altcoin bir Usain Bolt rallisi düzenleyecek!

Axie Infinity, fiyat hareketinin neredeyse 14,05 dolara ulaşmasının ardından Şubat ortasından bu yana düşüş gösteriyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere bunu, Mayıs ayı başlarında dönüm noktası olan uzun bir düşüş izledi. O zamandan beri günlük performanslarda daha yüksek dipler basıldı ve biz konuşurken net bir konsolidasyon yaşanıyor.

Bu nedenle AXS, 200 günlük SMA’da 9,55 dolar ve 55 günlük SMA için 9,91 dolar civarındaki suları yakında tekrar test etmeye hazırlanıyor. ASEAN Gaming Expo’nun bu Çarşamba günü ve bu hafta ilerleyen saatlerde devam etmesiyle, bunun arkasında bir miktar geniş yatırımcı girişinin süzüldüğü görülebilir. AXS oldukça hızlı bir şekilde 11,52 dolara ulaşabilir ve burada bir kırılma, Şubat ayında görüldüğü gibi 14,05 dolara doğru çok hızlı bir yükseliş görebilir.

AXS 4 saatlik grafik

Yakın vadede aşağı yönlü daha büyük risk, AXS’nin çok döngüsel olması. Bunun kanıtı, Axie Infinity fiyatının her seferinde bir yükseliş döngüsüne doğru bir sıçrama ile bir düşüş trendi döngüsünden geçtiği Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) bulunabilir. RSI’nin şu an nerede olduğunu gördüğümüzde, bu yılın sonlarında yükseliş başlamadan önceki ilk sonuç, 7 dolara doğru bir düşüş olabilir.

LINK 10 doları hedefliyor

Chainlink (LINK) fiyatı 12 gün içinde yaklaşık %24 artarak bu yazının yazıldığı sırada 7.602 dolardan işlem görüyor. Şu anda altcoin, 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) çizgisinin hemen üzerinde işlem görüyor ve eğer bir destek tabanına dönüşürse LINK için toparlanmaya yardımcı olacak. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi de şu anda yükseliş bölgesinde ve 70.0’in üzerindeki aşırı alım bölgesine dokunmadan önce fiyatta daha fazla artış için yer olduğunu gösteriyor. Parabolik Stop and Reverse (SAR) göstergesi, Chainlink fiyatı 7,401 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalırsa devam edecek aktif bir yükseliş trendini de vurguluyor.

Bu, LINK’in bir ralli başlatmasını ve 8,271 dolarlık kritik direnç seviyesini aşmasını sağlayacak. Aynı seviyenin üzerine çıkmak, altcoin fiyatını yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyelere yerleştirecek. Ayrıca, boğalara kripto parayı konsolidasyon kanalının üst sınırını olan 9,333 dolar ile 9,435 dolar arasında test etme fırsatı sağlayacak. Aynı seviyeyi aşmak, altcoini 10 dolara doğru itebilir ve on ayın en yüksek seviyesini işaretlemesini sağlayabilir.

LINK 1 günlük grafik

Bununla birlikte, pek olası olmayan bir geri çekilme, LINK’in kritik desteği 6,942 dolardan test etmesine neden olabilir. Aynısını kaybetmek, yükseliş tezini geçersiz kılar ve altcoin fiyatını Mart ayının en düşük seviyesi olan 5,903 dolara düşürür.

STEPN boğa hareketinde tutunmaya devam ediyor

En son STEPN fiyat analizi, bugün hafif bir fiyat artışı gösterdiği için yükseliş yönünde. Satın alma baskısı hala oldukça güçlü ve fiyatın 0,39 dolar seviyesinin üzerinde kalması, satın alma baskısının hala güçlü olduğunu gösteriyor. STEPN, son 24 saatte yüzde 0,45 artışla 0,3982 dolardan işlem görüyor.

GMT günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Yüksek potansiyeli nedeniyle kripto paraya daha fazla yatırımcı çekildiği için yükseliş eğiliminin yakın gelecekte devam etmesi bekleniyor. Altcoin için direnç seviyesi, satın alma baskısı biraz düştüğü için kırılması zor olacak 0,4178 dolar seviyesinde. Piyasada düşüş eğilimi hakim olursa, STEPN fiyatı muhtemelen 0,3973 dolar destek seviyesine doğru düşecek.

Genel olarak, STEPN olumlu bir trend içinde ve yakında yüksek potansiyeli nedeniyle daha fazla yatırımcı kripto para birimine ilgi duyuyor. Boğa momentumu güçlü görünüyor ve herhangi bir geri çekilme belirtisi yok. Teknik göstergeler de olumlu, boğaların piyasaya hakim olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir