Fikirden ustaya banyo yeniliyor

Decoverse Genel Müdürü M. Salih Yılmaz, sitenin son bir yılda ortaya koyduğu performansı değerlendirmek amacıyla düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Banyo yenileme sürecini A’dan Z’ye ele alan Türkiye’deki ilk e-ticaret sitesi olan Decoverse, 2023’te sektörüne yeni bir soluk getirdi. Ziyaretçilerimiz, farklı mimarların tasarımlarından oluşan ilham görselleri ile banyo tasarımlarından fikir alabiliyor, farklı markalardan binlerce ürün seçeneği arasından aradıkları en uygun ürünü bulabiliyor, tüm süreç mimarlık ve ustalık hizmeti ile profesyonel olarak destekleniyor. Böylece yeni bir banyo için fikir bulma aşamasından usta hizmetine kadar tüm süreci tek yerde ve her bir aşamayı Decoverse güvencesi ile kullanıcılara sunmuş oluyoruz” diye konuştu.

47 bin ürün var

Decoverse’de bugün 120 kategoride, 360 markaya ait 47 bini aşkın ürün seçeneği bulunduğunu belirten Yılmaz, “Sitemiz üzerinden 40’ın üzerinde farklı mimarlık ofisi ve iç mimar bu bölümde kendi fiyat teklifleri ile hizmet veriyor” dedi.

Ağustos ayında ise bu alanda bir diğer ilk olan ‘Hazır Banyo Paketleri’ni yayına aldıklarını kaydeden Yılmaz, “Bu sekmede de ilk etapta 40 hazır banyo paketi sunuyoruz. Amacımız, kullanıcıların gördükleri banyoyu hiçbir sürpriz fiyatla karşılaşmadan tek bir tık ile satın alabilmeleri. Ayrıca site içerisinde 400’den fazla farklı tarz ve ölçülerde hazırlanmış banyo görseli bulunuyor. Bu ilham görselleri ile de kullanıcılar kendi banyolarını dekore ederken istedikleri gibi fikir alabiliyor” ifadelerini kullandı.

‘Kullanıcı dilediği paketi seçebiliyor’

M. Salih Yılmaz, Decoverse’de bulunan ürün ve hizmetlerin bütünüyle pazaryeri mantığında oluşturulduğunu belirtti. Yılmaz, “Kullanıcılara satın alacakları ürün ya da hizmeti farklı satıcı ya da hizmet verenlerden tamamen şeffaf şekilde görme imkânı sunmak geliyor. Örneğin, mimarlık hizmeti almak istediğiniz zaman karşınıza üç temel banyo yenileme paketi çıkıyor. Siz ihtiyacınıza göre paketinizi belirledikten sonra o pakete teklif veren farklı mimarlar listeleniyor. Kullanıcılar da şehirlerine, mimarların listelenen portföylerine ve önceki projelerine göre seçim yapıyor. Ardından seçilen mimardan randevu alıp 15 dakikalık ücretsiz online tanışma toplantısına katılıyor ve akıllarına takılan soruları sorabiliyorlar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x